- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Informacja na temat rekrutacji

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu zatrudni
do Oddziału Terenowego w Grudziądzu
osobę na stanowisko

administracyjno - biurowe

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie zawodowe,
- zdolności organizacyjne,
- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- sumienność i systematyczność w działaniu,
- skuteczność w wykonywaniu obowiązków służbowych,
- komunikatywność,
- zdyscyplinowanie,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista,

Główne obowiązki:
- wykonywanie zadań administracyjno-biurowych,
- koordynowanie i rozliczanie czasu pracy egzaminatorów,
- opracowywanie i sporządzanie planów egzaminów,
- sporządzanie harmonogramów pracy,

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- stabilizację i możliwości rozwoju zawodowego,
- dobre warunki płacowe i socjalne,

Oferty zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy składać:

- w sekretariacie Ośrodka,

- przesyłać na adres:
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
ul. Polna 109/111
87 - 100 Toruń

- lub adres e mail:

Termin składania ofert upływa dnia 31.07.2018 r.