- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego Promocja BRD 2017 Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

symulator-small    W niedzielę 19 listopada przy Galerii Copernicus w Toruniu pracownicy WORD-u i policjanci prezentowali symulator dachowania i edukowali kierowców na temat zagrożeń w ruchu drogowym. Dziękujemy za zaangażowanie w naszą akcję.

Organizatorami byli: Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. Maciej Lewandowski i dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu Marek Staszczyk.


 

Fotorelacja

 

Informacja archiwalna

Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. Maciej Lewandowski wraz z dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu Markiem Staszczykiem zapraszają w najbliższą niedzielę tj. 19.11.2017 do Galerii Copernicus przy ul. Żółkiewskiego 15 w Toruniu. Policjanci oraz pracownicy WORD ze specjalnym symulatorem dachowania będą na Państwa czekać w godzinach od 10:00 do 14:00.

Zgromadzenie ogólne ONZ ustanowiło trzecią niedzielę listopada jako coroczny Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Obchodzony jest od 2005 roku i dla całej społeczności międzynarodowej jest wyrazem pamięci o wszystkich poszkodowanych na drogach. Jest także dniem podejmowania wielu przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wśród nich nie mogłoby zabraknąć funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, którym życie i zdrowie wszystkich uczestników ruchu drogowego leży szczególnie na sercu. W tym roku ten dzień przypada w niedzielę 19.11.2017 r.

symulatorDlatego Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. Maciej Lewandowski wraz z dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu Markiem Staszczykiem zapraszają w najbliższą niedzielę tj. 19.11.2017 do Galerii Copernicus przy ul. Żółkiewskiego 15 w Toruniu. Policjanci oraz pracownicy WORD ze specjalnym symulatorem dachowania będą na Państwa czekać w godzinach od 10:00 do 14:00. Dodatkowo policjanci przygotowali materiały dotyczące bezpieczeństwa.