- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego Promocja BRD 2018 Instruktor i Ośrodek Roku 2017

Instruktor i Ośrodek Roku 2017

img small   Marian Orzechowski, Grzegorz Kępczyński i Tomasz Wilczewski byli najlepszymi instruktorami nauki jazdy w 2017 r. i wygrali ranking toruńskiego WORD-u. Ośrodkiem roku został OSK SUKCES z Brodnicy, co oznacza, że jego kursanci mogą pochwalić się najwyższą zdawalnością. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu już po raz 11. przygotował klasyfikację „Instruktor Roku” i „Ośrodek Roku”. W pierwszej kategorii bierze się pod uwagę zdawalność przeszkolonych osób w pierwszym podejściu do egzaminu praktycznego (zarówno kat. A, B, jak i C). Drugi ranking opiera się o wyrażoną w procentach zdawalność za pierwszym razem egzaminu praktycznego tylko dla kat. B. 


- Wyniki rankingu są okazją nie tylko, by podziękować i pogratulować, ale także, by pokazać, że można osiągać ponad 70-procentową zdawalność na egzaminie – mówi dyrektor WORD w Toruniu Marek Staszczyk. – Zwrócę się do starostów z prośbą, by promowali na swoim terenie ośrodki laureatów. Osoby, które chcą zapisać się na kurs prawa jazdy powinny wiedzieć, które OSK szkolą najlepiej.
Marian Orzechowski, podwójny laureat - bo i „Instruktor Roku 2017”, i właściciel OSK SUKCES – szkoli kandydatów na kierowców już 45 lat. Praca wciąż sprawia mu wiele satysfakcji. To nie pierwszy jego sukces w klasyfikacji WORD. W poprzednich latach również został wyróżniony.
Debiutantem wśród laureatów jest Tomasz Wilczewski: - Prowadzę największą szkołę jazdy w Grudziądzu. Inwestuję w swoją firmę i mogę pochwalić się nowoczesnym placem manewrowym do szkolenia przyszłych kierowców samochodów ciężarowych i autobusów.
Zwycięzcom rankingu statuetki wręczyli: dyrektor WORD Marek Staszczyk, wicedyrektor Ryszard Nagórski, naczelnik Wydziału BRD i Szkoleń Krzysztof Kucicki oraz egzaminator nadzorujący

WYNIKI KLASYFIKACJI
„Instruktor Roku 2017” w zakresie kat. B prawa jazdy
   Marian Orzechowski z OSK SUKCES w Brodnicy
   Osiągnięta zdawalność 80,90%

„Instruktor Roku 2017” w zakresie kat. C prawa jazdy
   Grzegorz Kępczyński z OSK Efekt w Brodnicy
   Osiągnięta zdawalność 74,30%

„Instruktor Roku 2017” w zakresie kat. A prawa jazdy
   Tomasz Wilczewski ze Szkoły Kierowców TEST w Grudziądzu
   Osiągnięta zdawalność 76,50%

„Ośrodek Roku 2017”
   OSK SUKCES Marian Orzechowski z Brodnicy
   Osiągnięta zdawalność 64,20%