- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego Promocja BRD Promocja BRD - 2019r. XVII Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych

XVII Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych

IMG 3072    W środę 3 kwietnia w toruńskim WORD odbył się XVII Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych, zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 17 w Toruniu i Przedszkole „Bajkowy Dworek”. W imprezie wzięło udział około 180 dzieci z dziesięciu placówek.

 


   WORD Toruń ufundował nagrody dla każdego przedszkola biorącego udział w przeglądzie w postaci bezprzewodowych głośników bluetooth. Dziękujemy za obecność!

Uczestnicy: Przedszkole „Jacek i Agatka”, Przeszkole Miejskie nr 2 w Toruniu, Przedszkole nr 17 w Toruniu, Przedszkole „Bajkowy Dworek”, Przedszkole Miejskie nr 10 w Toruniu, Przedszkole „Flisaczek”, Przedszkole Miejskie nr 8 w Toruniu, Przedszkole Miejskie nr 5 w Toruniu, Przedszkole Miejskie nr 13 w Toruniu i Przedszkole „Mali Giganci” w Toruniu.
Współorganizatorzy: Komenda Straży Miejskiej w Toruniu, Komenda Miejska Policji w Toruniu, Komenda Miejska PSP w Toruniu, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Toruniu, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu, Polskie Towarzystwo Higieniczne Oddział Toruńsko-Włocławski oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu.


Fotorelacja