- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD - 2012r.

Marsz Zebry

Autor: Administrator wtorek, 11 września 2012 00:00

img small   8 września 2012 r. wspólnie z mieszkańcami Torunia uczestniczyliśmy w Marszu Zebry, czyli marszu po bezpieczeństwo w ruchu drogowym zorganizowanym przez Fundację „Marsz Zebry”. Celem przedsięwzięcia było uświadomienie mieszkańców – zarówno tych najmłodszy jak i tych starszych – jakie zagrożenia możemy napotkać podczas uczestnictwa w ruchu drogowym, a także w jaki sposób pomagać poszkodowanym w wypadku nim dotrze na miejsce pomoc specjalistyczna. Uczestnicy Marszu Zebry mogli w tym celu m.in. zobaczyć symulacje różnych zdarzeń drogowych (samochodu z autobusem, rowerzysty z samochodem itp.). Ponadto uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z przepisów ruchu drogowego biorąc udział w konkursie, który zorganizował i przeprowadził Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu.

Więcej…

 

I Toruńskie Wyścigi Rowerkowe

Autor: Administrator poniedziałek, 03 września 2012 00:00

img small   1 września 2012 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Bema w Toruniu odbyły się I Toruńskie Wyścigi Rowerkowe. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego  w Toruniu uczestniczył w imprezie i przy okazji zawodów sprawdzał wiedzę najmłodszych ze znajomości zasad obowiązujących w ruchu drogowym, aby tuż przed rozbrzmiewającym pierwszym dzwonkiem przypomnieli sobie najważniejsze zasady, jakie obowiązują na drodze. Każde dziecko, które odwiedziło stanowisko WORD otrzymało wybrany przez siebie upominek.

Więcej…

 

Fotorelacja - 66 Międzynarodowy Zlot Gwiaździsty Policji

Autor: Administrator piątek, 24 sierpnia 2012 00:00

   Fotorelacja z Mistrzostw Europy IPMC w ramach 66 Międzynarodowego Zlotu Gwiaździstego Policji, które odbyły się w dniau 23 sierpnia 2012 r. w Grudziądzu w Oddziale Terenowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu.

 

Więcej…

 

66 Międzynarodowy Zlot Gwiaździsty Policji

Autor: Administrator środa, 22 sierpnia 2012 00:00

   W dniach 23-24 sierpnia 2012 r. w Grudziądzu w Oddziale Terenowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu, odbędą się Mistrzostwa Europy oraz Kongres delegatów IPMC w ramach 66 Międzynarodowego Zlotu Gwiaździstego Policji.

 

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 4