- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
  • nowe-pojazdy-egzaminacyjne01.png
  • nowe-pojazdy-egzaminacyjne02.png
Home

Spotkanie z przedstawicielami i instruktorami OSK - Grudziądz

Autor: Administrator poniedziałek, 20 lutego 2017 00:00

   W czwartek 16 lutego WORD w Toruniu zorganizował spotkanie z przedstawicielami ośrodków szkolenia kierowców (OSK). Miejscem konferencji był Oddział Terenowy w Grudziądzu. Blisko 40 uczestników zostało powitanych przez dyrektora Marka Staszczyka. Następnie odbyły się wystąpienia prelegentów. Egzaminator nadzorujący WORD Tadeusz Muszyński omówił najczęściej występujące błędy, które pojawiają się na egzaminach praktycznych kategorii B.

Więcej…

 

Edukacja dla bezpieczeństwa - rozmowa z dyrektorem WORD w Toruniu

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 08 lutego 2017 00:00

Foto Marek Staszczyk WORD Toruń   – Zaproponowałbym, żeby dla ośrodków szkolenia kierowców wprowadzić akredytację, którą starosta by cofał, jeżeli wyniki na egzaminie byłyby niższe od założonego celu – mówi Marek Staszczyk, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu.

/wywiad pochodzi z Tygodnika Regionu Rypińskiego CRY. Rozmowa ukazała się we wszystkich pięciu tygodnikach Wydawnictwa Promocji Regionu tj. w Rypinie (CRY), Golubiu-Dobrzyniu (CGD), Brodnicy (CBR), Lipnie (CLI) i Wąbrzeźnie (CWA)/

Więcej…

 

Zajęcia w Centrum Edukacji Komunikacyjnej

Autor: Administrator środa, 25 stycznia 2017 00:00

IMG 0072  Zapraszamy grupy przedszkolne i klasy 1-3 szkół podstawowych na zajęcia do Centrum Edukacji Komunikacyjnej. Zajęcia są nieodpłatne. W celu dokonania zapisów i uzgodnienia terminu, prosimy o kontakt z panią Luizą Skrobiszewską pod nr: 56 653 82 78.

 

 

 

„Gwiazdka z KS Toruń”

Autor: Kucicki Krzysztof piątek, 23 grudnia 2016 00:00

DSC01014   22 grudnia 2016 r. przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu brali udział w spotkaniu z żużlowcami z toruńskiego klubu zorganizowanym w CH Atrium Copernicus. Dzieci mogły wziąć udział w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a także poznawać iprzypominać sobie znaki drogowe, układając je z mega klocków. Każdy uczestnik zabawy organizowanej przez WORD Toruń został obdarowany gadżetami odblaskowymi oraz różnymi innymi upominkami.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 61