- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego Promocja BRD 2018 Przegląd Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”

Przegląd Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”

img small    W środę 11 kwietnia w toruńskim WORD odbył się XVI Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych, zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 17 w Toruniu i Przedszkole „Bajkowy Dworek”. W imprezie wzięło udział około 150 dzieci z dziewięciu placówek.

 


   WORD Toruń ufundował nagrody dla każdego przedszkola biorącego udział w przeglądzie w postaci bezprzewodowych głośników bluetooth i pamięci usb. Dziękujemy za obecność!

Uczestnicy: Przedszkole „Jacek i Agatka”, Przeszkole Miejskie nr 2 w Toruniu, Przedszkole nr 17 w Toruniu, Przedszkole „Bajkowy Dworek”, Przedszkole Miejskie nr 3 w Toruniu, Przedszkole „Pod Muchomorkiem”, Przedszkole Miejskie nr 8 w Toruniu, Przedszkole Miejskie nr 9 w Toruniu i Przedszkole „Mali Odkrywcy” ze Złejwsi Małej
Goście: Komenda Straży Miejskiej w Toruniu, Komenda Miejska Policji w Toruniu, Komenda Miejska PSP w Toruniu, Automobilklub Toruński, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Toruniu, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu, Polskie Towarzystwo Higieniczne Oddział Toruńsko-Włocławski oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu.


Fotorelacja