Podsumowanie konkursu plastycznego pn. „Na drodze świeć przykładem”
28 listopada w Centrum Edukacji Komunikacyjnej WORD w Toruniu został podsumowany konkurs plastyczny pt. „Na drodze świeć przykładem”. Wpłynęły 564 prace.
Jury konkursu po zapoznaniu się ze wszystkimi pracami postanowiło przyznać:
1. W kategorii I – wychowanie przedszkolne:
I miejsce: Ameli Ryznar z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chełmży pod kierunkiem p. Jolanty Grugel;
II miejsce: Natalii Meyerhaz ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Piaskach, pod kierunkiem p. Alicji Wojciechowskiej;
III miejsce: Franciszkowi Skrzyńskiemu z Prywatnego Przedszkola „Krasnal” pod kierunkiem p. Aleksandry Czajkowskiej;
Dwa wyróżnienia:
- Miłoszowi Wawreniukowi, z Przedszkola Miejskiego „Tarpno” w Grudziądzu pod kierunkiem p. Aleksandry Paterek;
- Stanisławowi Perlikowi z Przedszkola Miejskiego nr 16 w Toruniu, pod kierunkiem p. Alicji Rzymskiej.
2. W kategorii II – klasy I-III:
I miejsce: Adamowi Trzeciakowi ze Szkoły Podstawowej w Sławkowie, pod kierunkiem p. Anny Czapli;
II miejsce: Konradowi Koziełowi ze Szkoły Podstawowej w Kończewicach, pod kierunkiem p. Ewy Bierwald;
III miejsce: Weronice Kosińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Toruniu, pod kierunkiem p. Emilii Szewczul;
Dwa wyróżnienia:
- Agnieszce Mączyńskiej ze Szkoły Podstawowej w Brzozówce, pod kierunkiem p. Teresy Noworackiej;
- Kacprowi Kaźmierskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Toruniu, pod kierunkiem p. Magdaleny Bartoszyńskiej
3. W kategorii III – klasy IV-VIII:
Sześć wyróżnień:
- Martynie Kozak ze Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia „Edukacja” w Toruniu, pod kierunkiem p. Beaty Ostrowskiej
- Nicoli Stolarskiej ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Toruniu, pod kierunkiem p. Ewy Grudzińskiej;
- Alicji Treder ze Szkoły POdstawowej im. Kawalerów Orderu Usmiechu w Osieku, pod kierunkiem p. Anety Piwowarczyk;
- Hannie Kondej ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Toruniu, pod kierunkiem p. Kingi Andruszkiewicz;
- Marcie Urbaczewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Toruniu, pod kierunkiem p. Marii Gabryszak;
- Sarze Mikrut ze Szkoły Podstawowej im. Br. Malinowskiego w Małych Łunawach, pod kierunkiem p. Małgorzaty Hejmowskiej.
Prace oceniła komisja w składzie:
Jolanta Gruchlik – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Delegatura w Toruniu,
Krzysztof Kucicki – Naczelnik Wydziału Edukacji komunikacyjnej i BRD Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu,
Luiza Skrobiszewska – starszy referent ds. edukacji dzieci i młodzieży Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu
Current folder: zew brd promocja_brd 2019 2019-11-28 konkurs plastyczny info
Jury konkursu po zapoznaniu się ze wszystkimi pracami postanowiło przyznać:
1.W kategorii I – wychowanie przedszkolne:
I miejsce: Ameli Ryznar z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chełmży pod kierunkiem p. Jolanty Grugel;
II miejsce: Natalii Meyerhaz ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Piaskach, pod kierunkiem p. Alicji Wojciechowskiej;
III miejsce: Franciszkowi Skrzyńskiemu z Prywatnego Przedszkola „Krasnal” pod kierunkiem p. Aleksandry Czajkowskiej;
Dwa wyróżnienia:
- Miłoszowi Wawreniukowi, z Przedszkola Miejskiego „Tarpno” w Grudziądzu
pod kierunkiem p. Aleksandry Paterek;
- Stanisławowi Perlikowi z Przedszkola Miejskiego nr 16 w Toruniu, pod kierunkiem p. Alicji Rzymskiej.
2.W kategorii II – klasy I-III:
I miejsce: Adamowi Trzeciakowi ze Szkoły Podstawowej w Sławkowie,
pod kierunkiem p. Anny Czapli;
II miejsce: Konradowi Koziełowi ze Szkoły Podstawowej w Kończewicach,
pod kierunkiem p. Ewy Bierwald;
III miejsce: Weronice Kosińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Toruniu, pod kierunkiem p. Emilii Szewczul;
Dwa wyróżnienia:
- Agnieszce Mączyńskiej ze Szkoły Podstawowej w Brzozówce, pod kierunkiem p. Teresy Noworackiej;
- - Kacprowi Kaźmierskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Toruniu, pod kierunkiem p. Magdaleny Bartoszyńskiej
3.W kategorii III – klasy IV-VIII:
Sześć wyróżnień:
- Martynie Kozak ze Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia „Edukacja” w Toruniu, pod kierunkiem p. Beaty Ostrowskiej
- Nicoli Stolarskiej ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Toruniu, pod kierunkiem p. Ewy Grudzińskiej;
- Alicji Treder ze Szkoły POdstawowej im. Kawalerów Orderu Usmiechu w Osieku, pod kierunkiem p. Anety Piwowarczyk;
- Hannie Kondej ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Toruniu, pod kierunkiem p. Kingi Andruszkiewicz;
- Marcie Urbaczewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Toruniu,
pod kierunkiem p. Marii Gabryszak;
- Sarze Mikrut ze Szkoły Podstawowej im. Br. Malinowskiego w Małych Łunawach, pod kierunkiem p. Małgorzaty Hejmowskiej.
Prace oceniła komisja w składzie:
Jolanta Gruchlik – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Delegatura w Toruniu,
Krzysztof Kucicki – Naczelnik Wydziału Edukacji komunikacyjnej i BRD Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu,
Luiza Skrobiszewska – starszy referent ds. edukacji dzieci i młodzieży Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu