- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home WORD Toruń Tablica ogłoszeń Ogłoszenia czasowe

WORD Toruń - ogłoszenia czasowe

Spotkanie z przedstawicielami i instruktorami OSK

Autor: Administrator czwartek, 23 stycznia 2014 00:00

   W dniach 21 i 22 stycznia 2014r. odbyły się spotkania w WORD Toruń oraz OT Grudziądz, odbyły się spotkania z przedstawicielami i instruktorami OSK. W spotkaniach uczestniczyło 41 osób w Toruniu oraz 36 osób w Grudziądzu. Tematem spotkań była analiza najczęstrzych błędów popełnianych przez zdających egzaminy teoretyczne i praktyczne

Więcej…

 

Przetarg ofertowy na sprzedaż samochodów osobowych marki Nissan Micra - Białystok

Autor: Oleradzki Rafał piątek, 08 listopada 2013 00:00

  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku ogłasza pisemny przetarg ofertowy nieograniczony na sprzedaż samochodów osobowych marki Nissan Micra używanych do przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. B oraz szkolenia w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku.

Więcej…

 

Sprawdź się przed egzaminem teoretycznym

Autor: Nagórski Ryszard poniedziałek, 28 października 2013 00:00

shop img.php   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu w ramach akcji „Sprawdź się przed egzaminem teoretycznym” umożliwia bezpłatne skorzystanie ze stanowisk komputerowych oraz sprawdzenie swojej wiedzy poprzez rozwiązywanie przykładowych testów z zakresu egzaminu teoretycznego na kat. B prawa jazdy.
   Celem naszej oferty jest umożliwienie Państwu zapoznania się z przykładowymi pytaniami testowymi na prawo jazdy, oswojenie się z komputerem i jego oprzyrządowaniem oraz zmniejszenie stresu egzaminacyjnego.

Więcej…

 
 

Pojazd oraz trasa egzaminacyjny na kat. AM

Autor: Administrator czwartek, 25 kwietnia 2013 00:00

img-small   Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu i Oddział Terenowy w Grudziądzu będą przeprowadzać egzaminy na kategorię AM prawa jazdy na następującym modelu motoroweru.

 

 

Więcej…

 

Wdrożenie systemu teleinformatycznego PWPW

Autor: Administrator poniedziałek, 22 kwietnia 2013 00:00

   Uprzejmie informujemy, że od dnia 22 kwietnia 2013r. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu posiada system teleinformatyczny PWPW zapewniający prowadzenie spraw administracyjnych związanych z egzaminowaniem i uzyskiwaniem uprawnień do kierowania pojazdami w formie elektronicznej na podstawie wygenerowanego przez Starostę Profilu Kandydata na Kierowcę.

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 12