- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD - 2010r.

Konkurs na projekt maskotki CEK-u

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 18 listopada 2010 11:17

   W dniu 18 listopada 2010 r. w Centrum Edukacji Komunikacyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursu na projekt maskotki Centrum Edukacji Komunikacyjnej WORD w Toruniu. Konkurs został zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu i Delegaturę Kuratorium Oświaty w Toruniu.

Więcej…

 

Akcja „Jeżdżę fair”

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 18 listopada 2010 11:15

   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu włączył się do akcji promującej uprzejmość na drodze pt. „Jeżdżę fair”, która przeprowadzona została w dniach od 25 października do 18 listopada br. za pośrednictwem anteny RADIA GRA Toruń, tygodnika Teraz Toruń i portalu GRA.FM.

Więcej…

 

Konferencja "Edukacja dla bezpieczeństwa ..."

Autor: Skrobiszewska Luiza piątek, 22 października 2010 17:21

   W dniach 21-22 października br. w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbyła się Ogólnopolska Konferencja „Edukacja dla bezpieczeństwa a nauczanie pierwszej pomocy – zintegrowane działania służb ratowniczych i placówek oświatowych” nowe wytyczne 2010.

Więcej…

 

Impreza edukacyjna „Bądźmy bezpieczni na drodze"

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 12 października 2010 16:24

   W dniu 12 października br. w Szkole Podstawowej nr 5 w Toruniu odbyła się impreza komunikacyjna pn. „Bądźmy bezpieczni na drodze”, w której wziął udział Naczelnik Wydziału Edukacji Komunikacyjnej i BRD WORD w Toruniu. Podczas spotkania dzieci z klas 0-III przygotowały program artystyczno-edukacyjny poświęcony bezpieczeństwu uczniów na drodze.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3