- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD - 2010r.

Udział WORD w Toruniu w akcji CARITAS pn. „Jestem widoczny, jestem bezpieczny”

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 19 sierpnia 2010 14:32

   W dniu 19 sierpnia 2010 r. Pan Krzysztof Kucicki, Naczelnik Wydziału Edukacji Komunikacyjnej i BRD Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego  w Toruniu przekazał na ręce ks. Daniela Adamowicza, Dyrektora Caritas Diecezji Toruńskiej 300 szt. kamizelek odblaskowych.

Więcej…

 

Festyn środowiskowy "Bezpieczne wakacje w moim regionie"

Autor: Skrobiszewska Luiza niedziela, 27 czerwca 2010 12:07

   W dniu 27 czerwca 2010 r. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu gościł na festynie środowiskowym pod hasłem „Bezpieczne wakacje w moim regionie”, którego współorganizatorem był kujawsko-pomorski Urząd Marszałkowski. Adresatami imprezy były dzieci i młodzież z terenu gminy Łubianka. Celem festynu była promocja regionu kujawsko-pomorskiego, dorobku ludzi, którzy go zamieszkują oraz edukacja dla bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym.

Więcej…

 

VIII Międzyprzedszkolnego Przeglądu Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”

Autor: Skrobiszewska Luiza piątek, 26 marca 2010 12:11

   W dniu 26 marca 2010 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyła się VIII edycja Międzyprzedszkolnego Przeglądu Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Torunia. Celem konkursu, w którym wzięły udział dzieci sześcioletnie, było zaprezentowanie zasad bezpiecznego zachowania się dzieci w domu i w najbliższym otoczeniu, w różnych codziennych sytuacjach, w tym również w ruchu drogowym.

Więcej…

 

III Gminny Konkurs pt. „Jestem bezpieczny na drodze”

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 24 marca 2010 12:15

   W dniu 24 marca 2010 r. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu gościł w Szkole Podstawowej im. Wincentego Dąbrowy w Miliszewach,  na  III Gminnym Konkursie pt. „Jestem bezpieczny na drodze”. W konkursie wzięli udział uczniowie z trzech szkół: Miliszewy, Ciechocin i Świętosław. Każdą szkołę reprezentowały 4 drużyny trzyosobowe.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3