- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD - 2012r.

Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 09 maja 2012 00:00

small   8 maja 2012 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyła się X edycja Międzyprzedszkolnego Przeglądu Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Torunia. Celem konkursu, w którym wzięły dzieci sześcioletnie, było zaprezentowanie zasad bezpiecznego zachowania się dzieci w domu i w najbliższym otoczeniu, w różnych codziennych sytuacjach, w tym również w ruchu drogowym.

Więcej…

 

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 07 maja 2012 00:00

small   W dniu 25 kwietnia 2012 r. na terenie „Piernikowego Miasteczka” odbyły się Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Startowało w nich 10 pięcioosobowych drużyn ze szkół ponadgimnazjlanych. Dla jednej ze zwycięskich drużyn Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu ufundował puchar i nagrody rzeczowe, które wręczył osobiście.

Więcej…

 

Posiedzenie wojewódzkiej rady BRD

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 24 kwietnia 2012 00:00

img small   W dniu 20 kwietnia 2012 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się pierwsze w tym roku, posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych województwa, powiatów i gmin, przedstawiciele zarządów drogowych oraz wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego funkcjonujących na terenie naszego województwa.

Więcej…

 

Zajęcia dla grup półkolonijnych w CEK

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 23 lutego 2012 00:00

small   W dniach 20, 21 i 22 lutego br. Centrum Edukacji Komunikacyjnej gościło dzieci z półkolonii Ogniska Opiekuńczo-Wychowawczego przy Centrum Pielęgnacji  Caritas na Skarpie, a także klubów osiedlowych „Jantar” i „Zodiak”.
Uczestnicy spotkań mieli okazję poznawać i utrwalać w formie zabawy zasady ruchu drogowego.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 4