- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD - 2012r.

Rodzinny festyn „Wakacje z głową”

Autor: Administrator piątek, 29 czerwca 2012 14:00

img small   29 czerwca 2012 r. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu wziął udział w rodzinnym festynie pn. „Wakacje z głową”, którego organizatorem był Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Spotkanie miało na celu przypomnienie, zarówno dzieciom jak i dorosłym, zasad bezpiecznego zachowania podczas wakacyjnego wypoczynku.

 

Więcej…

 

Wręczenie kamizelek uczniom klas III SP w Łysomicach

Autor: Administrator piątek, 29 czerwca 2012 00:00

img small   29 czerwca 2012 r. podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Łysomicach Pan Krzysztof Kucicki, naczelnik Wydziału Edukacji Komunikacyjnej i BRD Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu wraz z przedstawicielem Zakładu Linii Kolejowych Sekcji Toruń wręczyli uczniom klas trzecich kamizelki odblaskowe

 

Więcej…

 

Święto województwa kujawsko-pomorskiego

Autor: Administrator piątek, 01 czerwca 2012 00:00

img small   Wielki dwudniowy kiermasz wytwarzanych według tradycyjnych receptur produktów spożywczych na Rynku Nowomiejskim w Toruniu otworzy tegoroczne obchody Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To wydarzenie już w najbliższy weekend (2 i 3 czerwca), a świąteczne imprezy trwać będą aż do 24 czerwca. Zapraszamy!

 

Więcej…

 

Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 28 maja 2012 00:00

img small   W dniu 26 maja br. przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu wzięli udział w festynie rodzinnym organizowanym przez Caritas Diecezji Toruńskiej z okazji Dnia Dziecka „Bądźmy razem”. Dzieci mogły m.in. spróbować swoich sił w jeździe rowerem po torze przeszkód oraz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4