- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD - 2013r.

Festyn z okazji Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 08 maja 2013 00:00

img small   6 maja 2013 r. w Europejskim Dniu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, na terenie Oddziału Terenowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Grudziądzu odbył się festyn  dla dzieci i młodzieży, którego hasłem przewodnim było „Bezpieczeństwo pieszych – niechronionych uczestników ruchu drogowego w miastach”. Organizatorami imprezy była Komenda Miejska Policji w Grudziądzu, WORD w Toruniu, Stowarzyszenie Bezpieczny Rejon Grudziądzki, PCK, Komenda Straży Miejskiej w Grudziądzu oraz Komenda Miejska PSP w Grudziądzu.

Więcej…

 

Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Autor: Kucicki Krzysztof poniedziałek, 29 kwietnia 2013 00:00

img-small  W dniu 26 kwietnia 2013 r.  w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych województwa, powiatów i gmin, przedstawiciele zarządów drogowych i wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego z terenu województwa.

 

Więcej…

 

XI Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 25 marca 2013 00:00

img small   W dniu 22 marca 2013 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyła się IX edycja Międzyprzedszkolnego Przeglądu Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Torunia. Celem konkursu, w którym wzięły dzieci pięcio i sześcioletnie, było zaprezentowanie zasad bezpiecznego zachowania się dzieci w domu i w najbliższym otoczeniu, w różnych codziennych sytuacjach, w tym również w ruchu drogowym.

Więcej…

 
 

Instruktor i Ośrodek Roku 2012

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 30 stycznia 2013 13:00

img small   29 stycznia br. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się wręczenie nagród Dyrektora WORD „Instruktor Roku 2012” i „Ośrodek Roku 2012”. Nagrody przyznaje się za wyróżniające wyniki w przygotowaniu osób, które przystąpiły do egzaminu państwowego na prawo jazdy w WORD w Toruniu.

Więcej…

 

WORD w Toruniu wyróżniony przez Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Autor: Kucicki Krzysztof środa, 30 stycznia 2013 00:00

img small  28 stycznia br. odbyła się uroczystość wieńcząca Rok Praw Dziecka 2012. Wiceprzewodniczący sejmiku Ryszard Bober oraz wicemarszałek Dariusz Kurzawa złożyli podziękowania reprezentantom instytucji, które aktywnie włączyły się w zeszłoroczne obchody Roku Praw Dziecka w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród wyróżnionych placówek znalazł się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu.

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4