- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD - 2014r.

Wiślana Trasa Rowerowa

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 12 maja 2014 00:00

img small   10 maja 2014 r. odbyło się uroczyste otwarcie Wiślanej Trasy Rowerowej. Z tej okazji w trzech miastach naszego regionu (Toruń, Grudziądz i Włocławek) zorganizowano rodzinne rajdy rowerowe, a także pikniki promujące jazdę rowerem jako formę rekreacji. WORD Toruń miał okazję wziąć udział w wydarzeniu i przygotował atrakcje dla najmłodszych uczestników rajdu i pikniku w Grudziądzu.

Więcej…

 

Posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Autor: Kucicki Krzysztof poniedziałek, 28 kwietnia 2014 00:00

img small   W dniu 25 kwietnia 2014 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych województwa, powiatów i gmin, przedstawiciele zarządów drogowych i wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego oraz zaproszeni goście reprezentujący środowisko ośrodków szkolenia kierowców.

Więcej…

 

Motoserce 2014

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 28 kwietnia 2014 00:00

img small   27.04.2014 r. odbyła się VI Ogólnopolska Zbiórka Krwi MOTOSERCE. Na terenie całego kraju zrzeszone kluby motocyklowe  zorganizowały lokalne imprezy zachęcające do oddawania krwi i przy okazji przygotowały różnorodne atrakcje dla całych rodzin.  WORD Toruń miał okazję wspomóc imprezę w Inowrocławiu i przygotował konkursy z upominkami dla dzieci.

Więcej…

 
 

Przegląd Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 09 kwietnia 2014 00:00

img-small    9 kwietnia 2014 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyła się XII edycja Międzyprzedszkolnego Przeglądu Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Torunia. Celem konkursu, w którym wzięły dzieci sześcioletnie, było zaprezentowanie zasad bezpiecznego zachowania się dzieci w domu i w najbliższym otoczeniu, w różnych codziennych sytuacjach, w tym również w ruchu drogowym.

Więcej…

 

Instruktor i Ośrodek Roku 2013

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 10 marca 2014 00:00

img small   7 marca 2014r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się wręczenie nagród Dyrektora WORD „Instruktor Roku 2013” i „Ośrodek Roku 2013”. Nagrody przyznaje się za wyróżniające wyniki w przygotowaniu osób, które przystąpiły do egzaminu państwowego na prawo jazdy w WORD w Toruniu.

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4