- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD - 2014r.

Zajęcia w CEK w roku szkolnym 2013 - 2014

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 16 lipca 2014 00:00

   Miło nam poinformować, że w zakończonym niedawno roku szkolnym Centrum Edukacji Komunikacyjnej odwiedziło 3680 dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i opiekunom grup za zaufanie, jakim obdarzyliście WORD Toruń w kwestii edukacji z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Życzymy udanego letniego wypoczynku i serdecznie zapraszamy w nowym roku szkolnym!

 

Piknik rodzinny na Błoniach Nadwiślańskich z okazji obchodów Święta Miasta 2014

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 24 czerwca 2014 00:00

img small   21.06.2014 r. WORD Toruń uczestniczył w rodzinnym pikniku z okazji Święta Miasta. Od godz. 15 na rodziny czekało na Błoniach Nadwiślańskich mnóstwo atrakcji. Przy stoisku WORD Toruń najmłodsi odgadywali zagadki i odpowiadali na pytania z przepisów ruchu drogowego oraz bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym, natomiast starsi mogli sprawdzić swoją wiedzę, podczas rozwiązywania przykładowego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Zainteresowani mogli również zapoznać się z oprzyrządowaniem samochodu przystosowanego do osób z dysfunkcją narządów ruchu, a także spróbować rzutu piłką do kosza w alkogoglach.

 

Więcej…

 

Festyn Michayland 2014

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 11 czerwca 2014 00:00

img small   7 czerwca WORD Toruń uczestniczył w rodzinnym festynie  „Michayland” w Parku Miejskim na Bydgoskim Przedmieściu. Od rana na całe rodziny czekało tam mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły, m.in. spróbować swoich sił w jeździe rowerem po torze przeszkód, rzucić piłką do kosza w alkogoglach oraz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego. Żadne dziecko nie odeszło od stanowiska WORD z pustymi rękami.

 

Więcej…

 
 

Festyn Caritas 2014

Autor: Skrobiszewska Luiza sobota, 31 maja 2014 00:00

img small   W dniu 31 maja 2014 r. przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu wzięli udział w festynie rodzinnym organizowanym przez Caritas Diecezji Toruńskiej pn. „Bądźmy razem”. Dzieci mogły, m.in. spróbować swoich sił w jeździe rowerem po torze przeszkód, rzucić piłką do kosza w alkogoglach oraz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego. Żadne dziecko nie odeszło od stanowiska WORD z pustymi rękami. Podczas pięciu godzin kilkaset dzieci zostało obdarowanych opaską lub zawieszką odblaskową, a także innymi upominkami.

Więcej…

 

Uroczyste otwarcie Miasteczka Ruchu Drogowego

Autor: Skrobiszewska Luiza piątek, 23 maja 2014 00:00

img small   Bydgoskie Miasteczko Ruchu Drogowego zrealizowane zostało na podstawie Porozumienia pomiędzy Wojewodą Kujawsko-Pomorskim a Miastem Bydgoszcz. Projekt ma na celu podniesienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez edukację dzieci i młodzieży w zakresie wychowania komunikacyjnego. Miasteczko wyposażone jest m. in. w sygnalizację świetlną, rondo, przejścia dla pieszych oraz znaki drogowe.

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 4