- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD - 2018r.

Zajęcia dla grupy półkolonijnej z klubu osiedlowego „Zodiak” w Toruniu

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 10 lipca 2018 00:00

IMG 2255    2 lipca Centrum Edukacji Komunikacyjnej odwiedziły dzieciaki z klubu osiedlowego „Zodiak”. Przygotowaliśmy dla nich gry i zabawy przypominające i utrwalające zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

 

Więcej…

 

Miasteczko ruchu drogowego w budowie

Autor: Kucicki Krzysztof czwartek, 05 lipca 2018 00:00

20180417 170931_resized    W Oddziale Terenowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Grudziądzu trwa budowa miasteczka ruchu drogowego. Miasteczko będzie służyło uczniom szkół z Grudziądza i okolic, zapewniając im możliwość należytego szkolenia w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przeprowadzania egzaminów na kartę rowerową. Oddanie miasteczka do użytku planowane jest w lipcu br.

Więcej…

 

Miasteczko ruchu drogowego

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 28 czerwca 2018 00:00

img small    Zbudowano już ulice, skrzyżowania, ścieżki rowerowe, ustawiono znaki... Miasteczko rowerowe z prawdziwego zdarzenia powstaje na terenie grudziądzkiego oddziału terenowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego

 

Więcej…

 
 

Służby dbają o bezpieczeństwo u progu wakacji

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 21 czerwca 2018 00:00

img    Wspólnie postarajmy się o "Bezpieczne Wakacje" - przekonują organizatorzy akcji, która ma zapewnić bezpieczeństwo na drogach. Podczas pierwszego dnia działań, funkcjonariusze policji, ratownicy PCK oraz przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, zachęcali m.in. do skorzystania z symulatora dachowania i instruktażu pierwszej pomocy.

 

Więcej…

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 19 czerwca 2018 00:00

img    Toruńscy policjanci, ratownicy medyczni, pracownicy WORD-u i uczniowie z II LO w Toruniu rozpoczęli akcję Bezpieczne wakacje. Instruują kierowców, przechodniów i rowerzystów, jak ważne jest odpowiednie zachowanie się na drodze. Na zainteresowanych czekał m.in. symulator dachowań.

  

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 5