- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Goście CEK-u

Ferie w WORD Toruń

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 28 lutego 2018 00:00

IMG 1615    W dziennych zajęciach w Centrum Edukacji Komunikacyjnej w czasie ferii zimowych wzięło udział w sumie 32 dzieci. - Podczas pięciogodzinnych spotkań uczestnicy zajęć grali w grę na zasadach podobnych do tradycyjnej gry w „STATKI” - mówi Luiza Skrobiszewska z toruńskiego WORD-u.


Więcej…

 

Zajęcia z modelami RC

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 27 lutego 2018 00:00

IMG 1615    Jak zwykle panowie z Toruńskiego Klubu Motorowego sprawili młodym miłośnikom motoryzacji sporo frajdy ucząc ich sterowania modelami „rajdówek”. Uczestnicy zajęć mieli okazję spróbować swoich sił w prowadzeniu modeli w ruchu drogowym, zwracając uwagę na znaki drogowe i sygnalizacje świetlne. Wszyscy poradzili sobie znakomicie i tym sposobem zdobyli swoje pierwsze doświadczenia za sterami pojazdów, póki co tych mniejszej skali.

Więcej…

 

Zajęcia dla dzieci w Centrum Edukacji Komunikacyjnej

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 20 lutego 2018 00:00

IMG 1471    W piątek 16 lutego w naszym Centrum Edukacji Komunikacyjnej odbyły się kolejne zajęcia dla dzieci z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wydarzenie jest organizowane wspólnie z Kujawsko-Pomorską Chorągwią ZHP.

Więcej…

 
 

Ferie zimowe w WORD

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 15 lutego 2018 00:00

IMG 0175    W środę 14 lutego odbyły się pierwsze z trzech zajęć dla dzieci w Centrum Edukacji Komunikacyjnej. W programie przewidziano gry i zabawy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Kolejne zajęcia już w najbliższy piątek. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęły toruńskie Nowości i Polskie Radio PiK.

Więcej…

 

Letnie zajęcia w Centrum Edukacji Komunikacyjnej

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 31 lipca 2017 00:00

IMG 0005    27 lipca w Centrum Edukacji Komunikacyjnej toruńskiego WORD-u odbyły się ostatnie zajęcia wakacyjne z dziećmi. Cieszy nas duże zainteresowanie tą formą spędzania wolnego czasu. Sądzimy, że udało się nam połączyć radość dziecięcej zabawy z nauką podstawowych zasad zachowania na drogach i ulicach. Wierzymy, że zwiększy to bezpieczeństwo naszych pociech. Dziękujemy Paniom organizującym i prowadzącym te zajęcia. Do zobaczenia w kolejne wakacje!

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8