- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Konkursy

Podsumowanie konkursu "Z bezpieczeństwem za pan brat"

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 21 listopada 2012 00:00

img small   20.11.2012 r. w Centrum Edukacji Komunikacyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród laureatom  konkursu plastycznego na projekt zakładki do książki promującej bezpieczne zachowania dzieci w ruchu drogowym oraz na projekt kalendarza pn. „Bezpiecznie na drodze cały rok”.

Więcej…

 

Ogłoszenie konkursu "Z bezpieczeństwem za pan brat"

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 20 września 2012 00:00

   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Delegatura w Toruniu serdecznie zapraszają przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w konkursie pn. „Z bezpieczeństwem za pan brat”.
Celem konkursu jest: popularyzowanie zasad i przepisów ruchu drogowego, propagowanie bezpiecznego zachowania i poruszania się po drogach.

Więcej…

 

Konkurs na karty pracy z zakresu BRD

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 26 kwietnia 2012 00:00

   W dniu 24.04.2012 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursu na najciekawsze karty pracy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Więcej…

 

Podsumowanie konkursu plastycznego "Bądź widoczny na drodze"

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 17 listopada 2011 10:00

   W dniu 16 listopada 2011 r. w Centrum Edukacji Komunikacyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Bądź widoczny na drodze”. Konkurs został zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu i Delegaturę Kuratorium Oświaty w Toruniu. Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży zasad ruchu drogowego oraz propagowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 8