Rozstrzygnięcie konkursu plastyczny pn. „Na drodze świeć przykładem”
19 grudnia 2024 r. w Centrum Edukacji Komunikacyjnej WORD w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursu „Na drodze świeć przykładem” i wręczenie nagród laureatom.
19 grudnia 2024 r. w Centrum Edukacji Komunikacyjnej WORD w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursu „Na drodze świeć przykładem” i wręczenie nagród laureatom.
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Delegatura w Toruniu serdecznie zapraszają przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego pod hasłem: „Na drodze świeć przykładem”.